Arr. | Dép. | Gare |
---|---|---|
12:40 | Paris - Montparnasse - Hall 1 & 2 | |
13:42 | 13:46 | Le Mans |
14:14 | 14:17 | Laval |
14:41 | 14:45 | Rennes |
15:42 | 15:45 | Vannes |
15:57 | 16:00 | Auray |
16:17 | Lorient |
Arr. | Dép. | Gare |
---|---|---|
12:40 | Paris - Montparnasse - Hall 1 & 2 | |
13:42 | 13:46 | Le Mans |
14:14 | 14:17 | Laval |
14:41 | 14:45 | Rennes |
15:42 | 15:45 | Vannes |
15:57 | 16:00 | Auray |
16:17 | Lorient |